وزیر امور خارجه ایران در کنفرانس خبری مشترک با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: برنامه موشکی صرفاً دفاعی بوده و ارتباطی با برجام ندارد و به‌نظر ما ارتباطی با قطعنامه شورای امنیت نیز ندارد، زیرا برای حمل سلاح هسته‌ای طراحی نشده است.
به گزارش ایرنا سرهنگ سعید شعبانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رژه تاکسیرانی، غبار روبی گلزار شهدا، یادواره شهدا و برگزاری مسابقه تیر اندازی برای مدیران و روسای ادارات از جمله این برنامه ها است.

اخبار

۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۷
شهید سید علی دوامی سردار راز ۲۱، در ۲۱ رمضان ۱۳۴۶ بدنیا آمد،۲۱ رمضان سال ۱۳۶۷ در حالی که ۲۱ سال از عمرش می گذشت، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
۱۳۹۴/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۷
مکتب حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) باید بعنوان الگو و خوراک فرهنگی در صدر برنامه های فرهنگی استان قرار گیرد
۱۳۹۴/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۲
در آستانه میلاد امام رضا(ع) گروهی از دوچرخه سواران بسیجی مازندران ، با نام حاملان پیام شهدای مدافع حرم ازمرکز مازندران به مشهد مقدس حرکت خواهندکرد.
۱۳۹۴/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۲
دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا در میانمار دو کشتی‌گیر جوان مازندرانی موفق به کسب دو مدال خوش رنگ طلا شدند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۸
تیم فوتبال در دیداری خانگی از لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از سد ایران جوان بوشهر گذشت و به رده دوم جدول رده بندی رسید.

اخبار

مقالات

۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۹

به گزارش کوله بار، سلیمان نژادعین  اول شهریور ماه ۱۳۳۸  در گنبد کاوس متولد شد. پدرش حاج نور محمد نژادعین از افراد مومن محله بهار بود.  در سن پنج شش سالگی به مغازه برادر بزرگترش که خواربار فروشی داشت می‌رفت و در امور مغازه به برادر بزرگتر کمک می‌کرد. از همان کودکی پر جنب و جوش و پرکار بود. سلیمان...

۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۸

برداشت‌هایی از بیانات امام خمینی (رحمه‌الله)

کارتر گاهی ما را از نظامی، گاهی ما را از جهات اقتصادی می‌ترساند. و خودش هم می‌داند که این طبل میان تهی است که دارد می‌زند. و نه همچو عرضه نظامی دارد و نه از او گوش می‌کنند. باز این اشتباه روی همان بیماری که این ابر قدرتها دارند، این باز یک اشتباه است که گمان می‌کند که تمام کشورها مثل یک انگشتر در دست اوست که اگر یک وقت گفت که مثلاً گندم...

چند رسانه ای