این مطلب ۷۶ بار خوانده شده
مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور مازندران مطرح کرد

۷۰ درصد خادمان راهیان نور جوانانی با تحصیلات عالیه هستند

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک درباره خادمان راهیان نور گفت: در این زمینه جوانان استقبال خوبی داشتند؛ به‌طوری‌که ۷۰ درصد این خادمان را جوانانی با تحصیلات علمی بالا تشکیل می‌دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار مازندران، محمد ذلیکانی با اشاره به شروع اعزام کاروان‌های راهیان نور درباره فعالیت اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور استان مازندران اظهار کرد: این اردوگاه در شمال استان خوزستان قرار دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ۱۰ اسفندماه خادمان راهیان نور در این مکان مستقر شدند.

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور استان مازندران با اشاره به اینکه اردوگاه بستر و فضای دفاع مقدسی دارد، گفت: این مکان در دوران دفاع مقدس مقر لشکر ۲۵ کربلا، محل آموزش و استراحت رزمندگان بود که سعی شده است تا افراد بازدیدکننده به این مکان بیایند.

ذلیکانی با اعلام اینکه افراد بازدیدکننده‌ شامل جوانان، نوجوانان و افرادی که دوران دفاع مقدس را سپری کردند وقتی وارد این مکان می‌شوند از نوع چیدمان و اسکان که در سنگرها است؛ ابراز رضایت دارند.

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور استان مازندران با بیان اینکه از ۱۰ اسفندماه تاکنون هزار و ۸۰۰ نفر ورودی به اردوگاه داشتیم که بیشتر آنها از شهرستان‌های غرب استان آماده بودند، خاطر نشان کرد: تا هشتم فروردین ماه این مکان پذیرایی از زائران در این اردوگاه وجود دارد.

وی درباره خادمان راهیان نور نیز تصریح کرد: در این زمینه جوانان استقبال خوبی داشتند؛ به‌طوری‌که ۷۰ درصد این خادمان را جوانانی با تحصیلات علمی بالا تشکیل می‌دهد.

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور استان مازندران با بیان اینکه تمام زائران از سوی شهدا دعوت شدند، گفت: توصیه می‌کنم که زائران در این فرصتی که در این فضاها هستند بهترین استفاده را ببرند؛ چرا که فرصت زیادی ندارند و همچنین تمرینی بر بحث عبادت و نماز هم می‌توانند داشته باشند.

وی با اعلام اینکه یادمان هفت‌تپه هم که در حال پیگیری است، گفت: با حضور جبهه مقاومت و لشکر ۲۵ کربلا قرار شد هفت‌تپه میزبان دو شهید گمنام باشد.

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده راهیان نور استان مازندران در پایان خاطرنشان کرد: برای لحظه تحویل سال با حضور زائران و خادمان برنامه ویژه‌ای خواهیم داشت، اینجا تنها جایی است که درد و مشکلات ما را التیام می‌بخشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.