این مطلب ۸۴ بار خوانده شده
فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا عنوان کرد

حماسه سوم خرداد الگویی برای جبهه مقاومت اسلامی

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر را موجب تغییر سرنوشت جنگ دانست و گفت: حماسه سوم خرداد الگویی برای سال‌های دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی در نبرد با استکبار جهانی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار مازندران ،سردار حمیدرضا رستمیان امروز در شهرستان ساری، با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس کارنامه بی‌نظیری را در مقابله با استکبار جهانی به دست آورند، اظهار کرد: روزگاری که دشمنان انقلاب اسلامی با تمام قوا به میدان آمده بودند تا با تحمیل جنگ و زعم خود نظام خود جمهوری اسلامی را نابود کنند در برابر سد دفاعی مردم قرار گرفتند.

وی بیان کرد: با مقاومت بی‌نظیر مردم، الگوی عاشورایی در برابر یزید تکفیری به جهانیان نشان داده شد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا دفاع از ارزش‌های دینی، تبعیت از فرمان رهبری و نشان دادن قدرت رزمی مدافعان کشور را شکل بی‌نظیری از دوران دفاع مقدس برشمرد و گفت: مقاومت ۳۴ روزه عاشورایی خونین شهر برگ زرینی از هنرمندی مردانی بود که در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند.

این مسؤول با بیان اینکه در نبرد ۳۴ روزه بیش از ۵۰۰ نفر در دفاع از خرمشهر به شهادت رسیدند، اظهار کرد: رزمندگان غیور اسلام در سوم خرداد سال ۶۱، ۵ هزار شهید را هدیه آزادسازی خرمشهر کردند که ۲۲۹ شهید از مازندران تقدیم انقلاب اسلامی شد.

رستمیان سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر را موجب تغییر سرنوشت جنگ دانست و گفت: حماسه سوم خرداد الگویی برای سال‌های دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی در نبرد با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی شد.

وی با بیان اینکه امروز صف‌آرایی حق و باطل در برابر هم به پایان نرسیده است، ادامه داد: خرمشهرها در پیش داریم تا حماسه‌های بزرگی در برابر ظلم ظالمان و دفاع از مظلومان ایجاد کنیم.

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: مازندران در عملیات بیت‌المقدس در قالب تیپ‌های ۲۵ کربلا، ۳۷ نور، بیت‌المقدس، ثارالله و ارتش، ۲۲۹ شهید و صدها جانباز و آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.