این مطلب ۸۹ بار خوانده شده
جانشین سپاه کربلای مازندران در واکنش به بی مهری معاون وزیر آموزش و پرورش:

تفکر بسیجی است که این مملکت و انقلاب را اداره می کند/چرا عده ای در داخل حرف هایی را می زنند که باعث سوء استفاده و شادی دشمن می شود.

جانشین سپاه کربلا مازندران: عده ای که هنوز بسیج را نفهمیده اند و درک نکرده اند به آنها توصیه می کنیم که مطالعه شان در خصوص بسیج را بیشتر نمایند.
نسخه مناسب چاپ

محمدرضا رضایی در گفتگو با خبرنگار کوله بار مازندران راهیان نور را برای تربیت نسل جوان امری ضروری دانست و افزود: اگر به هر دلیلی نتوانیم فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم مطمئنا ضرر خواهیم کرد. وی افزود: دوران دفاع مقدس شامل همه موتلفه های یک جامعه اسلامی را همچون ایمان ، توکل، توسل ، معنویت ، ولایت مداری، استکبار ستیزی و... را در بر می گیرد که امروز جامعه ما نیازمند همه ی این موتلفه ها است. این مقام مسئول خاطر نشان کرد: علی رغم کارهای خوبی که در سال های گذشته در بحث توسعه اردوهای راهیان نور صورت گرفته اما متاسفانه هنوز نتوانستیم آن فرهنگ را به شایستگی در اختیار افراد جامعه قرار دهیم که  نیازمند کار مضاعف، هوشمندانه و مدبرانه به منظور اثرگذاری بیشتر این فعالیت اثر بخش است.  رضایی گفت: سپاه کربلای مازندران با استفاده از تمام ظرفیت خود در اردوهای راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و عمومی  توفیقات زیادی را کسب کرد که جا دارد در اینجا از زحمات همه دست اندرکاران علی الخصوص عزیزان سازمان اردویی و راهیان نور تشکر نمایم.  وی افزود:  با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد اما هرساله شاهد استقبال گسترده تر علاقه مندان هستیم و بر این اساس تلاش داریم تا زائرین بار اولی را اعزام کنیم. جانشین سپاه کربلا با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بلباسی حضور این شهید گرانقدر را در مناطق عملیاتی دفاع مقدس را بسیار ثاثیر گذار دانست و افزود: امروز ما همان خط و مش و تواضع ایشان را دنبال خواهیم کرد. وی در ادامه با اشاره به مراسم تجلیل از دست اندرکاران راهیان نور که به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد گفت: متاسفانه دوستان عزیزمان در آموزش و پرورش شان ما را رعایت نکردند. مدیرکل محترم و معاون وزیر با بی مهری با مجموعه سپاه و بسیج  برخورد کردند و مسائلی را مطرح نمودند که اولا اصلشان را ما قبول نداریم وبه هیچ عنوان صحت ندارد و این هم به دلیل خطای محاسباتی آنان است که به این صورت در خصوص سپاه و بسیج فکر می کنند و دوم اینکه اگرهم موضوعی مطرح است این باید در جای دیگری مطرح میشد نه در آنجا که به اسم مراسم تجلیل ،سپاه و بسیج را زیر سوال ببریم، سپاه و بسیجی که هر چه امروز داریم بواسطه ی حضور انهاست. رضایی گفت: ما اگر توانستیم امروز انقلابمان را به این مرحله برسانیم هیچ کس شکی ندارد که  سپاه و بسیج نقش متمایزو اثرگذاری داشت اما دوستان ما این را خوب درک نکردند. این تفکر بسیجی است که این مملکت و انقلاب را اداره می کند، تفکر بسیجی است که امروز در سوریه وعراق داعشی ها را زمین گیر کرده است، ما تعجب می کنیم و تاسف می خوریم چرا عده ای در داخل حرف هایی را می زنند که باعث سوء استفاده و شادی دشمن می شود.  چرا بسیج را که این همه افتخار برای مملکت ما آفریده زیر سوال می برند؟ چرا سپاه را که امام فرمایش می کنند اگر سپاه نبود کشور هم نبود آن را زیر سوال می برند؟ ما انتظارو توقع داریم که مسئولین مملکت ما به خودشان بیایند و البته می دانید همه مسئولین ما اینطور فکر نمی کنند وخیلی ها بسیجی هستند، اما آن عده ای که هنوز بسیج را نفهمیده اند و درک  نکرده اند به آنها توصیه می کنیم که  مطالعه شان در خصوص بسیج را بیشتر نمایندوسابقه وکارهای بسیج رابررسی کنند و اینگونه حرف نزنند.

امیدواریم خداوند کمک نماید بدون اینکه ذره ای در عزم ما خللی وارد شود کار خود را به نحو احسن انجام دهیم، برای ما اصلا مهم نیست که دیگران پیرامون ما به چه صورتی قضاوت می کنند ، در هر صورت ملازم انقلاب باشیم و خاصیت سپاه و بسیج این است که  برای پیشبرد و پیشرفت انقلاب اسلامی همراهی کنند.

آنچه برای ما مهم است پیشرفت و پیشبرد همه جانبه نظام و انقلاب و رضایت مقام معظم رهبری و در راس رضایت امام زمان (عج) است.

انتهای پیام/ب

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.