خادم شهدای راهیان نور در گفتگو با بسیج:

در طول بیست و چهار ساعت دو ساعت هم خواب و استراحت نداریم، زیرا در ایام اعزام کاروانهای راهیان نور از تمام شهرستانهای استان مازندران و گلستان مهمان و زائر داریم و با هدف خدمت گذاری در این مکان مقدس در مسیر راه خرمشهر خادمین شهدا از زائرین سرزمین نور با جان و دل عاشقانه پذیرایی می کنیم.

 به گزارش کوله بار مازندران از اردوگاه شهید جعفر زاده اندیمشک ،خادم واقعی شهیدان 8 سال دفاع مقدس که بیش از 5 سال متوالی در مناطق مختلف ستاد راهیان نور حضور دارد ، در عین ادب و تواضع انتقادی هم از برخی مسئولین و رسانه ها داشت.

 خادم شهدا در خرمشهر با انتقاد از رسانه ها بیان کرد: چرا  رسانه ها فقط به مسئولین رده بالای اردوگاهها و اقامتگاههای مناطق عملیاتی توجه کرده و خبری هر چند مختصر از خادمین شهدا که خالصانه ، عاشقانه و گمنام مشغول خدمت به زائرین و گردشگران از مناطق مختلف ایران و حتی کشورهای دیگر هستند نمی گیرند.

حاج محمد حسین قاری به عنوان خادم الشهدا در منطقه عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ،  در محل اردوگاه شهید جعفر زاده اندیمشک هدف خود را از حضور در سرزمین نور رضایت شهدا و پذیرایی از زائران کاروانهای راهیان نور عنوان کرد و گفت : این حقیر بعنوان کارمند بازنشسته چیت سازی بهشهر با بیش از 65 سال سن ، از سال 89 تا کنون هر ساله بصورت متوالی برای خدمت به نظام و آرمانهای امام و شهیدان و خادمی زائران در سرزمین نور در ایام نوروز ، در زمان اعزام کاروانهای دانش آموزی و دانشجویی هم حضور دارم .

وی افزود : در طول 24 ساعت 2 ساعت هم خواب و استراحت نداشته ، زیرا در ایام اعزام کاروانهای راهیان نور از تمام شهرستانهای استان مازندران و گلستان مهمان و زائر داریم و با هدف خدمت گذاری در این مکان مقدس در مسیر راه خرمشهر خادمین شهدا از زائرین سرزمین نور با جان و دل و عاشقانه پذیرایی کرده و وسایل استراحت و آرامش این عزیزان زن و مرد را فراهم میکنیم .

 

محمد حسین قاری (خادم الشهدا) در پایان این گفتگوی صمیمانه ضمن قدر دانی از تیم رسانه ای کمیته اطلاع رسانی ستاد راهیان نور مازندران ، خواستار ترویج و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس ، در جهت ماندگاری این گوهر ارزشمند به نسل های آینده شد.

 

انتهای پیام/ب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://mazandaran.koolebar.ir/node/5693

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)