مسئول سازمان اردویی بسیج در گفتگو با کوله بار:

راهیان نور، یکی از مهمترین فناوری ها در زمینه استخراج گنجینه دفاع مقدس است

سردار سلیمانی گفت: فناوری استخراج گنجینه های دفاع مقدس که تعبیر مقام معظم رهبری در مورد راهیان نور است که این تعبیر زیبا مورد توجه مسئولان راهیان نور قرار گرفته است.

سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در گفتگو با کوله بار با اشاره به اینکه راهیان نور بیان رشادت ها و شجاعت های دوران دفاع مقدس است، گفت: فناوری استخراج گنجینه های دفاع مقدس که تعبیر مقام معظم رهبری در مورد راهیان نور است که این تعبیر زیبا مورد توجه مسئولان راهیان نور قرار گرفته است.
وی ادامه داد:  بازده زمانی اردوهای راهیان نور، یک ساله است که طی چندین مرحله علاقمندان در قالب گروه های دانش آموزی، دانشجویی، نخبگان و اساتید، مردمی و خودجوش به مناطق عملیاتی جنگی غرب و جنوب کشور اعزام می شوند.
سردار سلیمانی یادمان های شهدا را یادآور کسانی دانست که همه هستی خود را در طبق اخلاص نهاده و از دین و میهن دفاع کردند، سپس افزود: مرور خاطرات و روایت آنچه که بر جوانان و نظام ما از ایستادگی و مقاومت و تلاش مجاهدانه گذشت، میتواند مسیر زندگی دانش آموزان را در طول عمر آنان به سمت تعالی و پیشرفت سوق دهد.
مسئول سازمان اردویی بسیج در پایان تصریح کرد: حوادث زیادی در طول عمرمان دیده ایم اما واقعه دفاع مقدس چیز دیگری است و باید گفت که شهیدان سمبل ( نماد) یک واقعه بزرگ در دل تاریخ انقلاب اسلامی هستند و آن واقعه یعنی دفاع جانانه یک ملت مظلوم از حیثت، مکتب، اعتقاد و باورهایش که برای آن انقلاب کرده است و نباید از یاد برد که واقعه هشت سال دفاع مقدس در بازه زمانی و مکانی مشخصی انجام شد اما فرهنگ و اثار آن تا ابد در کشور ماندگار خواهد بود، همانطور که حادثه عاشورا هم در یک روز و در یک مکان مشخص صورت گرفت اما شاهد اثرات آن در کل جهان هستیم.

https://mazandaran.koolebar.ir/node/6019

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.