جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج در گفتگو با کوله بار:

زبان هنر، اثرگذارترین روش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

سرهنگ پوری، زبان هنر را باید از بهترین و تاثیرگذارترین وسیله برای بیان و انتقال ارزش ها و مفاهیم دفاع مقدس به جامعه دانست.

سرهنگ علی پوری جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج در گفتگو با کوله بار با اشاره به اینکه خاطرات ۸ سال دفاع مقدس یک میراث با ارزش برای ایران اسلامی بشمار می‌ رود و راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: راهیان نور یکی از بهترین و اثرگذارترین سفرها برای ترویج فرهنگ شهدا در میان نسل های امروزی است.
وی ادامه داد: زبان هنر را باید از بهترین و تاثیرگذارترین وسیله برای بیان و انتقال ارزش ها و مفاهیم دفاع مقدس به جامعه دانست.

سرهنگ پوری اعزام کاروان راهیان‌نور را احیاگر ارزش‌های دفاع مقدس توصیف کرد و اظهار داشت: عزت و افتخار امروز کشور مرهون جانفشانی‌ها و خون‌هایی است که شهیدان گرانقدر تقدیم اسلام و انقلاب کرده‌اند و برماست که به درستی از این گنجینه‌ها پاسداری کرده و پیام‌شان را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
وی با بیان اینکه مبلغان راهیان نور دو وظیفه عمده برعهده دارند، افزود: یکی از وظایف مبلغان راهیان نور و همچنین راویان دفاع مقدس، توصیف جنگ است و در سفرهای راهیان نور می توانند درباره عملیات ها و مکان هایی که شهدا در آن به دفاع پرداختند، صحبت کنند.
جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج ادامه داد: یکی دیگر از وظایف مبلغان راهیان نور، ایفای نقش تربیتی است و باید به جوانان امروز، ایثار و از خودگذشتگی دفاع مقدس و فرهنگ آن روزها را یادآوری کنند و بگویند که در سال های ابتدایی آغاز انقلاب اسلامی، دشمن با همه تجهیزاتش به جنگ با ما تاخت تا اسلام را از ما بگیرد.

https://mazandaran.koolebar.ir/node/6018

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.