سردار سلیمانی:

نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در بیش از 100 نقطه از کشور برگزار می شود

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم گفت: بیش از ۴ هزار نفر از هنرمندان کشور واقعه بازسازی غدیر خم را در مناطق مختلف کشور اجرا می‌کنند.

به گزارش کوله بار، یعقوب سلیمانی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: باید روندی در ستاد بازسازی غدیر خم اجرا شود که این حادثه سرنوشت‌ساز تاریخی وارد متن زندگی مردم شود.

وی با تأکید بر نقش پررنگ حوزه‌های علمیه در ترویج و گسترش فرهنگ غدیر در کشور افزود: اگر نگاه و حمایت‌های مراجع و حوزه‌های علمیه نبود وحدت و اتحاد بین فرقه‌های مختلف اسلامی در مورد غدیر ایجاد نمی‌شد.

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم برگزاری مراسم بازسازی غدیر خم در مناطق اهل سنت نشین کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: در 28 نقطه از مناطق اهل سنت نشین حادثه واقعه غدیر خم از صفرتا صد بازسازی می‌شود.

سلیمانی با تأکید بر برگزاری مراسم بازسازی غدیر خم در بسیاری از شهرهای کشور عنوان کرد: در 102  نقطه از کشور مسئله بازسازی واقعه غدیر خم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت مردمی برگزار شدن همایش بازسازی غدیر خم عنوان کرد: مردمی بودن و اتکا به ظرفیت‌های مردمی محوری‌ترین سیاست این بنیاد در امر بازسازی واقعه غدیر خم در کشور است.

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم با بیان استمرار برگزاری واقعه غدیر خم در برخی از شهرهای کشور تصریح کرد: در دهه امامت و ولایت مراسم ویژه بازسازی غدیر خم در برخی شهرهای کشور به‌صورت متناوب تکرار می‌شود.

سلیمانی با اشاره به حضور پررنگ هنرمندان کشور در امر بازسازی واقعه غدیر خم ادامه داد: بیش از 4 هزار نفر از هنرمندان کشور واقعه بازسازی غدیر خم را در مناطق مختلف کشور اجرا می‌کنند.

https://mazandaran.koolebar.ir/node/6024

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.