طی انتشار بیانیه ستاد مردمی جشنواره باروت خیس ۲۰۱۶

ستاد مردمی جشنواره بین المللی باروت خیس، با صدور اطلاعیه و بیانیه ای، نامزدهای امسال این جایزه را معرفی کرد.

به گزارش کوله بار مازندران به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی جشنواره بین المللی باروت خیس، این ستاد با صدور اطلاعیه و بیانیه ای، نامزدهای امسال این جایزه را معرفی کرد. در این اطلاعیه آمده است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم
در عصر امروزی که ارتباط مینیاتوری، عمیق و ناگسستنی انسانها بر کسی پوشیده نیست هنرمندان و سیاستمدارانی پیدا می شوند که اصرار دارند رفتار خود را از نگاه ملتها دور و یا پنهان کنند. آنان که دم از دین می زنند آیا یکبار کتاب مقدس خود را با دقت مطالعه کرده اند؟ چرا که به استناد مفاهیم کتاب مقدس، رفتارشان محکوم است.

آنها یکدیگر را در انجام نقشه های شرورانه ی خود تشویق می کنند؛ درباره ی این که کجا دامهای خود را کار بگذارند با هم مشورت می نمایند و می گویند: «هیچکس نمی تواند اینها را ببیند». آنها نقشه ی شوم طرح می کنند و می گویند: « نقشه ی ما نقصی ندارد!». فکر و دل انسان، چقدر حیله گر است!
(کتاب مقدس، مزامیر، فصل ۴۱ ، دعای محافظت، آیات ۳ تا ۴)

اکنون که سنت الهی، ریشه های کفر و نفاق را با همه حرص و طمعش برای نشر و ترویج در دل و قلب مردم، نمایان ساخته، باید بپذیریم که حقیقت را نمی شود پنهان کرد. همچنان خداوند فرموده است:
او (خدا) نقشه های اشخاص حیله گر را نقش بر آب می کند تا کاری از پیش نبرند. آنها را در دام های
خود گرفتار می سازد و توطئه های ایشان را خنثی می نماید. روز روشن برای آنها مانند شب تاریک است و در آن کورمال کورمال راه می روند.
(کتاب مقدس، کتاب ایوب، فصل ۵، آیات ۱۲ تا ۱۴)

برخلاف نظر عده ای، امروز سرعت تبادل اطلاعات بین ملتها یک فرصت تاریخی است که می توان نقشه های شوم دشمنان را که در کمین پاره پاره کردن حقیقتند با کمک آزادیخواهان عالم برملا ساخت.

جشنواره بین المللی باروت خیس براساس فلسفه وجودی اش که تبیین حقیقت برای ملتهاست به خود می بالد که برای چهارمین سال متوالی در مسیر روشنگری و بصیرت افزایی انسانها، در سراسر عالم، در حد توان و بضاعت خود، گامهای موثری برداشته است.
امسال که دشمنان انقلاب اسلامی با نقاب فرهنگی و به ظاهر دوست در پی نفوذ به لایه های مختلف حریم ارزشهای ملتهای آزادیخواه و اسلام ناب محمدی برآمده است و تلاش دارد جلوه های حقیقت این عرصه عظیم را وارونه، به افکار عمومی عالم انعکاس دهد، جشنواره مردمی باروت خیس با استعانت از پروردگار و با استقبال و کمک از نظرات ملتهای آزادیخواه جهان و مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی، اقدامات شایسته تقدیر دشمنان را در عرصه فرهنگی، در صدر اولویتهای خود قرار داده است.
این جشنواره پس از بررسی های نهایی:
 
 ۱- خانم چریل بون ایساکس (آیزاکس) ؛ رئیس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار   

  به دلیل حذف فرمایشی فیلم محمد (ص) از گردونه رقابتها و مجدداً برملا کردن ماهیت ضد اسلامی اسکار

isacs

    ۲- آقای یورگن بوس ؛ رئیس نمایشگاه کتاب فرانکفورت

    به دلیل دعوت از سلمان رشدی مرتد به نمایشگاه کتاب فرانکفورت و پرده برداری از ماهیت صهیونیستی و ضد اسلامی این نمایشگاه

juergen

    ۳- آقای فرانسوا اولاند ؛ رئیس جمهور فرانسه و استاد بزرگ جایزه لژیون (شوالیه)    

به خاطر انتخاب نسنجیده هنرمند ایرانی برای دریافت جایزه شوالیه و اهدا آن به درایه درخشش اپوزیسیون فرهنگی ایران

holland

 

    ۴- آقای پیرس هندلینگ ؛ رئیس جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

    به دلیل حضور فیلم سپتامبرهای شیراز و بر ملا کردن ماهیت ضد ایرانی این جشنواره را به عنوان نامزدهای نهایی شایسته جایزه باروت خیس برگزیده است.

handling

امید که همچون گذشته با مشارکت گسترده آحاد مردم بویژه نخبگان جامعه، برای انتخاب نامزد نهایی، شاهد برگزاری باشکوه چهارمین انتخابات مردمی جایزه بین المللی باروت خیس باشیم. چرا که به بنا به فرمایش امیرالمومنان علی (ع)، هرگز ملامت هیچ گروه و قومی را جدی نخواهیم گرفت:
«من از قومى هستم که ملامت هیچ ملامتگرى آنان را از راه خداى باز نمی دارد!»