این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده
سردار سلیمانی:

نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در بیش از ۱۰۰ نقطه از کشور برگزار می شود

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم گفت: بیش از ۴ هزار نفر از هنرمندان کشور واقعه بازسازی غدیر خم را در مناطق مختلف کشور اجرا می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار، یعقوب سلیمانی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: باید روندی در ستاد بازسازی غدیر خم اجرا شود که این حادثه سرنوشت‌ساز تاریخی وارد متن زندگی مردم شود.

وی با تأکید بر نقش پررنگ حوزه‌های علمیه در ترویج و گسترش فرهنگ غدیر در کشور افزود: اگر نگاه و حمایت‌های مراجع و حوزه‌های علمیه نبود وحدت و اتحاد بین فرقه‌های مختلف اسلامی در مورد غدیر ایجاد نمی‌شد.

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم برگزاری مراسم بازسازی غدیر خم در مناطق اهل سنت نشین کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: در ۲۸ نقطه از مناطق اهل سنت نشین حادثه واقعه غدیر خم از صفرتا صد بازسازی می‌شود.

سلیمانی با تأکید بر برگزاری مراسم بازسازی غدیر خم در بسیاری از شهرهای کشور عنوان کرد: در ۱۰۲  نقطه از کشور مسئله بازسازی واقعه غدیر خم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت مردمی برگزار شدن همایش بازسازی غدیر خم عنوان کرد: مردمی بودن و اتکا به ظرفیت‌های مردمی محوری‌ترین سیاست این بنیاد در امر بازسازی واقعه غدیر خم در کشور است.

رئیس ستاد بازسازی غدیر خم با بیان استمرار برگزاری واقعه غدیر خم در برخی از شهرهای کشور تصریح کرد: در دهه امامت و ولایت مراسم ویژه بازسازی غدیر خم در برخی شهرهای کشور به‌صورت متناوب تکرار می‌شود.

سلیمانی با اشاره به حضور پررنگ هنرمندان کشور در امر بازسازی واقعه غدیر خم ادامه داد: بیش از ۴ هزار نفر از هنرمندان کشور واقعه بازسازی غدیر خم را در مناطق مختلف کشور اجرا می‌کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.